Wkład drukujący Canon PFI-710M 2356C001 (2356C001)
Canon PFI-710M 2356C001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-710M 2356C001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PFI-710 / 2356C001 Magenta - Kartrid? z tuszem Magenta | 1 248 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-710M (2356C001) (Purpurowy) - DARMOWA DOST | 1 413 zł |
Oryginalny tusz PFI-710m (2356C001) Purpurowy marki Canon 2356C001 | 1 454 zł |
Canon PFI-710 / 2357C001 Yellow - Kartrid? z tuszem ?ó?ty | 1 248 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-710M 2356C001:
- Pojemność - 700 ml.
Modyfikacje Canon PFI-710M 2356C001
Ceny na Canon PFI-710M 2356C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-710BK 2354C001 | od 1 185 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-710MBK 2353C001 | od 1 241 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-710M 2356C001 | od 1 248 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-710C 2355C001 | od 1 248 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-710Y 2357C001 | od 1 454 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →