Wkład drukujący Canon PFI-710Y 2357C001 (2357C001)
Canon PFI-710Y 2357C001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-710Y 2357C001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oryginalny tusz PFI-710y (2357C001) Żółty marki Canon 2357C001 | 1 465 zł |
PFI-710Y Tusz Yellow Żółty Oryginalny | 1 389 zł |
Canon tusz PFI-710Y (yellow) | 1 475 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-710Y 2357C001:
- Pojemność - 700 ml.
Modyfikacje Canon PFI-710Y 2357C001
Ceny na Canon PFI-710Y 2357C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-710BK 2354C001 | od 1 179 zł | 11 oferty | ||
Canon PFI-710MBK 2353C001 | od 1 220 zł | 11 oferty | ||
Canon PFI-710M 2356C001 | od 1 213 zł | 16 oferty | ||
Canon PFI-710C 2355C001 | od 1 226 zł | 9 oferty | ||
Canon PFI-710Y 2357C001 | od 1 389 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →