Wkład drukujący Canon PG-512 2969B007
Canon PG-512 2969B007 czarne 401 str. trójkolorowy 349 str. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PG-512 2969B007
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Tusz CANON 512 Black Czarny | 140 zł |
Canon PG-512 / 2969B001 Black - Kartrid? z tuszem Czarny | 110 zł |
Tusz CANON PG-512 Czarny 15 ml 2969B001 | 103 zł |
Oryginał Canon PG 512 czarny ME-AT-CAN-113 | 92 zł |
Tusz CANON 512 Black 2969B001 | 134 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Canon PG-512 2969B007
Ceny na Canon PG-512 2969B007 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-512 2969B007 | od 79 zł | 32 oferty | ||
Canon CL-513 2971B007 | od 72 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →