Wkład drukujący Canon CL-513 2971B007
Canon CL-513 2971B007 czarne 401 str. trójkolorowy 349 str. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon CL-513 2971B007
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon CACL513 kolorowy wkład atramentowy | 155 zł |
Canon CL-513 / 2971B001 3-Color - Kartrid? z tuszem Kolor (cyjan, magenta, | 143 zł |
Canon Tusz CL-513 Kolor ERCANCL5220 | 106 zł |
Oryginał Canon CL 513 kolor ME-AT-CAN-119 | 140 zł |
Tusz CANON CL-513 Kolorowy 13 ml 2971B001 | 140 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Canon CL-513 2971B007
Ceny na Canon CL-513 2971B007 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-512 2969B007 | od 79 zł | 22 oferty | ||
Canon CL-513 2971B007 | od 70 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →