Wkład drukujący Canon PFI-710MBK 2353C001 (2353C001)
Canon PFI-710MBK 2353C001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon PFI-710MBK 2353C001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon PFI-710 / 2353C001 Matte Black - Kartrid? z tuszem Czarny mat | 1 241 zł |
Tusz Canon Tusz PFI-710MBK (matte black) | 1 242 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-710MBK (2353C001) (Czarny matowy) - DARMOW | 1 413 zł |
Oryginalny tusz PFI-710mbk (2353C001) Czarny matowy marki Canon 2353C001 | 1 298 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wkładu drukującego Canon PFI-710MBK 2353C001:
- Pojemność - 700 ml.
Modyfikacje Canon PFI-710MBK 2353C001
Ceny na Canon PFI-710MBK 2353C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-710BK 2354C001 | od 1 185 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-710MBK 2353C001 | od 1 241 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-710M 2356C001 | od 1 248 zł | 4 oferty | ||
Canon PFI-710C 2355C001 | od 1 248 zł | 3 oferty | ||
Canon PFI-710Y 2357C001 | od 1 458 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →