Картридж Canon PFI-710MBK 2353C001 (2353C001)
Canon PFI-710MBK 2353C001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PFI-710MBK 2353C001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon PFI-710 / 2353C001 Matte Black - Kartrid? z tuszem Czarny mat | 1 241 zł |
Tusz Canon Tusz PFI-710MBK (matte black) | 1 242 zł |
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-710MBK (2353C001) (Czarny matowy) - DARMOW | 1 411 zł |
Oryginalny tusz PFI-710mbk (2353C001) Czarny matowy marki Canon 2353C001 | 1 298 zł |
Додаткові функції і можливості картриджа Canon PFI-710MBK 2353C001:
- Об'єм - 700 мл
Модификації Canon PFI-710MBK 2353C001
Ціни на Canon PFI-710MBK 2353C001 |
---|---|---|---|---|
Canon PFI-710C 2355C001 | від 1 248 zł | 6 пропозицій | ||
Canon PFI-710Y 2357C001 | від 1 389 zł | 3 пропозиції | ||
Canon PFI-710MBK 2353C001 | від 1 241 zł | 4 пропозиції | ||
Canon PFI-710M 2356C001 | від 1 229 zł | 10 пропозицій | ||
Canon PFI-710BK 2354C001 | від 1 185 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →