Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 ( 225/45 R18 95Y XL ) 8838 | 729 zł |
Bridgestone Turanza T005 (225/45 R18 95Y) 8838 | 648 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/45 R18 95Y XL ) | 737 zł |
Bridgestone Turanza T005 (225/45 R18 95Y) 9823 | 655 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 91V | od 672 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 91W Mercedes-Benz | od 624 zł | 8 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 91W Run Flat Mercedes-Benz | od 739 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 91Y | od 586 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95H | od 634 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y | od 648 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y BMW/Mini | od 658 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y Mercedes-Benz | od 596 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y Run Flat | od 739 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/45 R18 95Y Run Flat Mercedes-Benz | od 898 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →