Opona letnia Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R18 95Y
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R18 95Y TOP-5 225/45 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE DUNLOP 225/45 R18 95Y SPORT MAXX RT2 XL 897214 | 707 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/45 ZR18 (95Y) XL ) 532678 | 561 zł |
Opona Dunlop 225/45R18 SPORT MAXX RT 2 95 Y XL MFS - opony letnie 532678 | 586 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 (225/45 R18 95Y) 532678 | 559 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/45 ZR18 (95Y) XL ) | 559 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R18 95Y
Ceny na Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/45 R18 95Y | od 559 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →