Opona letnia Bridgestone Turanza 6 225/45 R18 95Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza 6 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza 6 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza 6 ( 225/45 R18 95Y XL Enliten / EV ) 22375 | 648 zł |
Bridgestone Turanza 6 (225/45 R18 95Y) 22375 | 645 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 225/45 R18 95Y XL Enliten / EV ) | 655 zł |
Opona Bridgestone 225/45R18 TURANZA 6 95 Y XL FR - opony letnie 22375 | 609 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza 6 225/45 R18 95Y
Ceny na Bridgestone Turanza 6 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 225/45 R18 95Y | od 609 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →