Opona letnia Continental ContiSportContact 5P 225/45 R18 95Y
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 5P 225/45 R18 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiSportContact 5P 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiSportContact 5P (225/45 R18 95Y) 03571630000 | 701 zł |
Opona Continental 225/45 ZR18 ContiSportContact 5P 95Y XL MO - opony letni | 636 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 225/45 ZR18 95Y XL MO ) | 761 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 225/45 ZR18 95Y XL MO ) 03571630000 | 752 zł |
Opony letnie 225/45R18 95Y ContiSportContact 5 P Continental 2023 | 644 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →