Bojler Bosch Tronic 2000 T ES 150-5 BO M1X (7 736 503 312)
Wideo 15 | Produkt jest niedostępny 727 zł Rodzaj: akumulacyjny; Zasilanie: sieciowe; Pojemność zbiornika (l): 150; Zasilanie: 230 V (1 faza); Moc (W): 2000; Anoda magnezowa; Liczba elementów grzejnych: 1; grzałka nurkowa; termostat; przed przegrzaniem; przed zamarzaniem; przed nadciśnieniem; Przyłącze rur: na dole; Wymiary (cm): 130.5x44x45.5 |
Bosch Tronic 2000 T ES 150-5 BO M1X |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch Tronic 2000 T ES 150-5 BO M1X
Ceny na Bosch Tronic 2000 T ES 150-5 BO M1X |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S | od 765 zł | 1 oferta | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 050-5 BO M1X | od 700 zł | 2 oferty | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 080-5 BO M1X | od 992 zł | 4 oferty |
Polecamy