Bojler Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S (7 736 503 307)
Wideo 15 |
Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Niemieckiemu producentowi Bosch zaufały miliony użytkowników na całym świecie. Bojler ES 030-5 BO M1S, podobnie jak wszystkie urządzenia marki, jest wysokiej jakości, funkcjonalny i niedrogi (115 USD).
Prawie niewidoczne
Model cylindryczny o wymiarach 52x35x37cm posiada przyłącza rurowe i termostat od dołu, dzięki czemu zawieszając podgrzewacz wody nad zlewem można komfortowo korzystać z ciepłej wody, a zwartość i biały kolor modelu sprawiają, że jest on prawie niewidoczny w kuchni wnętrze.
Termostat mechaniczny, obracając pokrętłem, pozwala na wybór temperatury grzania do 70 °C, a także wyłączenie bojlera, a raczej przestawienie go w stan czuwania, podczas którego uaktywnia się funkcja ochrony przed zamarzaniem - gdy temperatura spadnie poniżej 10 °C, urządzenie włącza się na krótki czas.
Jak długo czekać na ciepłą wodę?
Zbiornik bojlera wykonany jest z metalu pokrytego od zewnątrz emalią, a od wewnątrz ceramiką szklaną, dzięki czemu woda pozostaje świeża, a zbiornik długo nie rdzewieje. Jest też dodatkowe zabezpieczenie przed korozją - anoda magnezowa.
Zwykły otwarty grzałka o mocy 1200 W podgrzewa wodę, dzięki czemu proces przebiega wyjątkowo bez pośpiechu - po 87 minutach temperatura wody wyniesie około 50 °C.
Nagrzewnica wodna ES 030-5 BO M1S to model z 5 letnią gwarancją na zbiornik, niezawodny i bardzo łatwy w obsłudze. Za takie pieniądze nie potrzebujesz więcej. Ale szybsze nie zaszkodzi.
Modyfikacje Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S
Ceny na Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 2000 T ES 030-5 BO M1S | od 749 zł | 1 oferta | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 050-5 BO M1X | od 686 zł | 2 oferty | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 080-5 BO M1X | od 833 zł | 3 oferty |