Piła tarczowa Bosch PKS 55 A 0603501002
Zdjęcia 10 |
Bosch PKS 55 A 0603501002 dysk Precision Bladedysk Speedline Wood |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PKS 55 A 0603501002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch PKS 55 A - piła tarczowa 0603501002 | 757 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 55 A + ACE Promo Basket 0603501002 | 640 zł |
Bosch Professional Pks 55 A Ace Circular Saw Posrebrzany 603501002 | 634 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 55 A + ACE Promo Basket 0603501002 | 640 zł |
Modyfikacje Bosch PKS 55 A 0603501002
Ceny na Bosch PKS 55 A 0603501002 |
---|---|---|---|---|
Bosch PKS 55 A 0603501002 | od 634 zł | 5 oferty | ||
Bosch PKS 55 A 0603501020 | od 520 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →