Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18 V-EC Professional 06019D7100
Zdjęcia 4 |
Bosch GSB 18 V-EC Professional 06019D7100 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18 V-EC Professional 06019D7100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSB 18V-EC - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa | 1 267 zł |
Bosch Bosch Wkrętarka ud.gsb 18 v-ec 60/31nm 2x5,0ah | 1 420 zł |
GSB18V-EC WIERTARKA UDAROWA 2X5,0Ah L-case BOSCH | 1 030 zł |
BOSCH.WKRĘTARKA UD.GSB 18 V-EC 60/31Nm 2x5,0Ah | 1 257 zł |
Cechy kompletu:
- Artykuł 06019D7100 - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 06019D7101 - zawiera 2 akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
PolecamyPorównaj w tabeli →