Pirometr Bosch GIS 1000 C Professional 0601083301
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Bosch GIS 1000 C Professional 0601083301 |
|
Wbudowana kamera do przechowywania wyników pomiarów w obrazach (plik graficzny .jpg)
Kompletny zestaw modelu 0601083300 nie zawiera etui, ale są baterie; a kompletny zestaw model 0601083301 ma obudowę, ale nie ma baterii
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GIS 1000 C Professional 0601083301
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GIS 1000 C - Termo-detektor (0601083301) | 2 112 zł |
Termodetektor BOSCH Professional GIS 1000 C 0601083301 | 1 975 zł |
Bosch Bosch Kamera termowizyjna gis1000c box+ | 2 036 zł |
Termodetektor BOSCH Professional GIS 1000 C 0601083301 | 1 975 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →