Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyImpact 1200 06039D3105
Zdjęcia 9 |
Bosch EasyImpact 1200 06039D3105 |
|
Model 06039D3100 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, model 06039D3101 zawiera jeden akumulator (1,5 Ah), ładowarkę i walizkę, model 06039D3102 zawiera dwa akumulatory (1,5 Ah), ładowarkę i futerał
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyImpact 1200 06039D3105
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Easy Impact 1200 12V 2X1.5AH | 625 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyImpact 1200 06039D3105 | 500 zł |
Bosch Professional Easyimpact 12002 Hammer Drill Posrebrzany 06039D3105 | 398 zł |
Modyfikacje Bosch EasyImpact 1200 06039D3105
Ceny na Bosch EasyImpact 1200 06039D3105 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 1200 06039D3104 | od 346 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasyImpact 1200 06039D3105 | od 398 zł | 5 oferty | ||
Bosch EasyImpact 1200 06039D3103 | od 187 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →