Zestaw narzędziowy Bosch 2608577351
Zdjęcia 7 |
Bosch 2608577351 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2608577351
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch METALBORSÆT POINTTEC HSS-R 1-10MM 19STK | 93 zł |
Zestaw wierteł BOSCH 2608577351 (19 szt.) | 80 zł |
Wiertło Bosch do metalu HSS walcowe 1 - 10 mm zestaw (2608577351) | 74 zł |
Wiertło BOSCH Pointteq, HSS B2608577351 | 60 zł |
ZESTAW WIERTEŁ 19 SZT. POINTTEQ DO METALU 1-10MM | 83 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Bosch 2608577351:
- Wiertła do metalu HSS PointTeQ: 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 3,5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 6,5, 7, 7,5, 8,8,5, 9, 9,5, 10 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →