Nóż turystyczny Boker Plus Kwaiken OTF
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Boker Plus Kwaiken OTF |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Plus Kwaiken OTF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Boker Plus Kwaiken OTF Black | 628 zł |
Boker Nóż Böker Plus Kwaiken OTF Black | 597 zł |
Nóż automatyczny Böker Plus Kwaiken OTF Black by Lucas Burnley (06EX551) | 628 zł |
Nóż Böker Plus Kwaiken OTF Blue | 816 zł |
Nóż Böker Plus Kwaiken OTF Black | 597 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →