Nóż turystyczny Boker USB OTF (06EX270)
Boker USB OTF |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker USB OTF
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Böker Plus USA USB OTF | 290 zł |
Nóż Boker Plus USA USB OTF | 290 zł |
Boker Plus Nóż Böker Plus Micro USB OTF | 276 zł |
Nóż Böker Plus Micro USB OTF | 276 zł |
Nóż Boker Plus USA USB OTF Purple | 290 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →