Nóż turystyczny Boker Strike Spearpoint (01BO400)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Boker Strike Spearpoint |
|
Nóż składany marki Boker to rozwiązanie do codziennego noszenia, które reprezentuje średni przedział cenowy. Model nadaje się do turystyki, aktywności na świeżym powietrzu, a także do celów taktycznych. Dość cienka rękojeść z ergonomicznym wycięciem pod palec została wykonana ze stali i pokryta lekkimi aluminiowymi płytkami o charakterystycznej tłoczonej fakturze dla wygodnego i pewnego chwytu.
Zastosowanie metalu ma na celu zwiększenie odporności na zużycie i ogólną żywotność produktu. Boker Strike Spearpoint ma 8,5-centymetrowe ostrze typu drop-point z gładką krawędzią tnącą i kolbą o grubości 3 mm dla zwiększenia wytrzymałości na ścinanie. Ostrze wykonano z wysokiej jakości japońskiej stali AUS8, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję oraz zrównoważonymi parametrami twardości i łatwości ostrzenia. Cechą charakterystyczną modelu jest blokada przycisku: proponuje się specjalny przycisk do zdejmowania ostrza, który zapewnia ochronę przed przypadkowym otwarciem i jest wygodny w użyciu jedną ręką. Osobno warto zwrócić uwagę na obecność otworu na smycz oraz odwracalnego klipsa kieszonkowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Kup Boker Strike Spearpoint
Boker Plus Boker Plus Strike Spearpoint Black Nóż sprężynowy Black 01BO400 | 285 zł |
Boker, Nóż, Plus Strike Spearpoint | 314 zł |
Nóż automatyczny Böker Plus BHQ Strike Spear Point All Black (01BO428) | 568 zł |