Nóż turystyczny Boker Plus Slike (01BO411)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Boker Plus Slike |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Plus Slike
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Boker Nóż Bker Plus Slike | 261 zł |
Nóż Boker Plus Slike | 290 zł |
Nóż Böker Plus Slike | 276 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →