Nóż turystyczny Boker Magnum USN Seals (01MB856)
Boker Magnum USN Seals |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Magnum USN Seals
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum Nóż Magnum USN Seals uniwersalny | 155 zł |
Nóż Magnum USN Seals | 164 zł |
Magnum Magnum USN Seals 01MB856 Nóż myśliwski | 154 zł |
Magnum, Nóż USN Seals | 156 zł |
Magnum By Boker Nóż Magnum USN Seals | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →