Nóż turystyczny Boker Plus Urban Trapper (01BO730)
Wideo 18Zdjęcia 2 |
Boker Plus Urban Trapper |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Plus Urban Trapper
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Boker Nóż Boker Plus Urban Trapper uniwersalny | 537 zł |
Nóż Boker Plus Urban Trapper Cocobolo | 586 zł |
Boker Plus Boker Plus Urban Trapper Nóż taktyczny Grey 01BO730 | 689 zł |
Nóż Boker Plus Urban Trapper | 675 zł |
Boker Nóż Plus Urban Trapper Cocobolo | 557 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →