Bateria wodociągowa Blanco Fontas II 523128
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Blanco Fontas II 523128 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Kup Blanco Fontas II 523128
Wszystkie ceny 83 →BLANCO FONTAS II Filter Küchenspüle | 1 500 zł |
Bateria kuchenna do filtra wody Blanco Fontas II antracyt 523130 | 1 313 zł |
Bateria kuchenna Blanco Fontas II stojąca srebrna (523129) | 1 562 zł |
BLANCO FONTAS II Silgranit-Look czarny | 1 365 zł |
Bateria BLANCO FONTAS II biały (523134) | 1 228 zł |
2 w 1 - dodatkowy kran nie jest potrzebny
Bateria kuchenna niemieckiego producenta Blanco FONTAS II należy do kategorii solidnych produktów, których jakość i trwałość nie budzi wątpliwości. Jest to model 2 w 1 łączący konwencjonalną baterię z dźwignią ciepłej i zimnej wody po prawej stronie oraz dodatkową dźwignią wody pitnej po lewej stronie. Ponieważ urządzenie posiada oddzielny dopływ wody normalnej i filtrowanej, wylewka ma dwie dysze wylotowe, z których jedna jest wyposażona w opatentowany rozdzielacz, który ogranicza osadzanie się kamienia. Połączona konstrukcja urządzenia eliminuje konieczność szukania dodatkowej przestrzeni i wykonania otworu pod montaż drugiego kranu na przefiltrowaną wodę.
Geometria baterii: precyzyjna kalkulacja
Model otrzymał nowoczesną i praktyczną konstrukcję, w której wszystkie elementy mają cylindryczną geometrię. O taką baterię łatwo jest dbać, zachowując jej oryginalny wygląd. Obrotowa wylewka 360°, której pozioma część wystaje na 225 mm, rozszerza funkcjonalność baterii. Strumień o wysokości 267 mm to najlepszy sposób na uniknięcie silnego rozpryskiwania się wody i zmywania dużych garnków pod bieżącą wodą. Model posiada 12 kolorów, z których 10 jest pomalowanych emalią granitową Silgranit, a 2 z powłoką ocynkowaną: chrom i stal nierdzewna UltraResist. Baterię montuje się w otworze Ø 35 mm za pomocą płytki stabilizującej, która zwiększa stabilność kranu. Przyrząd jest dostarczany z kompletnymi wężami elastycznymi z gwintem 1/2" 450 mm. Węże do wody zimnej i ciepłej wyposażone są w mechaniczny filtr siatkowy.