Bateria wodociągowa Blanco Jandora 526615
Zdjęcia 6 |
Blanco Jandora 526615 |
|
Filtr BWT redukuje kamień i poprawia smak wody. Oddzielny obieg wody z dodatkową wylewką do filtrowanej wody. Zainstalowany jest regulator strumienia, aby zmniejszyć osadzanie się kamienia.
W zestawie: system filtracji wody BWT (w tym głowica filtra i wielostopniowy wkład filtra), przepływomierz do wyświetlania pozostałej pojemności filtra. Płyta stabilizująca zwiększająca stabilność miksera.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Jandora 526615
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO JANDORA 526615 | 694 zł |
Bateria kuchenna stojąca Blanco Jandora stal szlachetna szczotkowana 52661 | 749 zł |
BLANCO JANDORA stal szczotkowana | 749 zł |
Bateria kuchenna Blanco Jandora stojąca stal szlachetna szczotkowana (5266 | 779 zł |
Bateria stojąca BLANCO Jandora Stal szczotkowana 526615 | 779 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →