Bateria wodociągowa Blanco Alta-S Compact Vario 518407 (518407)
Blanco Alta-S Compact Vario 518407 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Alta-S Compact Vario 518407
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ALTA-S Compact Vario 518407 | 1 513 zł |
BLANCO Bateria ALTA-S Compact Vario Chrom 518407 | 2 156 zł |
Bateria BLANCO ALTA-S COMPACT VARIO chrom (518407) | 2 011 zł |
Bateria Blanco ALTA-S COMPACT Vario chrom 518 407 tel. 697 256 410 - zadzw | 1 583 zł |
Blanco Alta-S Compact Vario Bateria kuchenna chrom 518407 - odbiór osobist | 2 080 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Blanco Alta-S Compact Vario 518407:
- Dwa tryby wylewki: strumień i prysznic (przełącznik trybu na spodzie wyciąganej wylewki)
- Płyta stabilizująca i zwiększająca stabilność mieszadła
- Połączenie za pomocą węży elastycznych o długości 450 mm z nakrętką 3/8
PolecamyPorównaj w tabeli →