Bateria wodociągowa Blanco Linee-S 517591
Zdjęcia 14 |
Blanco Linee-S 517591 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Linee-S 517591
Wszystkie ceny 93 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LINEE-S 526171 | 1 824 zł |
Bateria BLANCO Linee-S 517591 Chrom | 1 588 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Blanco Linee-S chrom 517591 | 1 632 zł |
BLANCO LINEE-S Silgranit-Look czarny/chrom | 1 874 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Blanco Linee-S 517591:
- Wyciągana wylewka w oplocie metalowym
- Płyta stabilizująca i zwiększająca stabilność mieszadła
- Połączenie za pomocą węży elastycznych o długości 450 mm z nakrętką 3/8
- 517591 - chrom
- 517592 - stal nierdzewna (błyszcząca)
- 517593 - stal nierdzewna (matowa)
- 518442 - chrom / jaśmin
- 518443 - chrom / szampan
- 518444 - chrom / piasek
- 518446 - chrom / beżowoszary
- 518445 - chrom / kawa
- 518441 - chrom / biały
- 518440 - chrom / jedwabisty szary
- 518439 - chrom / alumina
- 518438 - chrom / antracyt
PolecamyPorównaj w tabeli →