Bateria wodociągowa Blanco Alta Compact 515120
Blanco Alta Compact 515120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Alta Compact 515120
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ALTA Compact 515317 | 1 197 zł |
Bateria kuchenna Blanco Alta Compact stojąca czarna (526162) | 2 051 zł |
BLANCO ALTA Compact Silgranit-Look Czarny/Chrom 526162 | 1 677 zł |
Bateria BLANCO ALTA COMPACT czarny (526162) | 1 505 zł |
Bateria BLANCO ALTA COMPACT czarny (526162) | 1 505 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Blanco Alta Compact 515120:
- Wylewka obraca się wokół własnej osi
- Płyta stabilizująca i zwiększająca stabilność mieszadła
- Połączenie za pomocą węży elastycznych o długości 450 mm z nakrętką 3/8
- 515120 - chrom
- 515181 - stal nierdzewna
- 515316 - chrom / alumina
- 515317 - chrom / biały
- 515318 - chrom / jaśmin
- 515319 - chrom / szampan
- 515320 - chrom / piasek
- 515323 - chrom / antracyt
- 515324 - chrom / kawa
- 515325 - chrom / jedwabisty szary
- 517633 - chrom / beżowoszary
PolecamyPorównaj w tabeli →