Piła tarczowa Black&Decker BDCCS18
Zdjęcia 5 |
Black&Decker BDCCS18 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDCCS18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Black+decker pilarka tarczowa 18v 140mm 1 x 1,5ah li-ion | 587 zł |
Pilarka tarczowa Black&Decker BDCCS18 18 V 140 mm | 540 zł |
Pilarka tarczowa akumulatorowa BLACK&DECKER BDCCS18, 140 mm | 513 zł |
Cechy kompletu:
- Model BDCCS18N - dostarczany bez baterii i ładowarki
- Model BDCCS18 - zawiera 1 baterię (1,5 A) i ładowarkę
Modyfikacje Black&Decker BDCCS18
Ceny na Black&Decker BDCCS18 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCCS18 | od 513 zł | 4 oferty | ||
Black&Decker BDCCS18E1 | od 502 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BDCCS18N | od 302 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →