Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Black&Decker BCBL200L
Zdjęcia 8 |
Black&Decker BCBL200L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BCBL200L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Dmuchawa do liści BCBL200L + akumulator 2 Ah | 671 zł |
Black&Decker Black+decker dmuchawa do liści 18v | 282 zł |
Black&Decker Black+decker dmuchawa do liści 18v/2,5ah | 542 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →