Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Black&Decker BEBLV260
Zdjęcia 8 |
Black&Decker BEBLV260 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEBLV260
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Black+decker dmuchawa/odkurzacz 2600w beblv260 | 381 zł |
Black&Decker Odkurzacz do liści BEBLV260 | 320 zł |
Black & Decker Beblv260-qs 2600w Vacuum/blower Shredder Czarny 84433 | 424 zł |
BLACK+DECKER DMUCHAWA/ODKURZACZ 2600W BEBLV260 | 316 zł |
odkurzacz ogrodowy 2600w | 381 zł |
Dmuchawa/odkurzczacz Black&Decker BEBLV260 Elektryczna | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →