Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Black&Decker BEBLV300
Zdjęcia 9 |
Black&Decker BEBLV300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEBLV300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Bd dmuchawa/odkurzacz 3000w | 463 zł |
Black&Decker Odkurzacz do liści BEBLV300 | 396 zł |
Dmuchawa odkurzacz BLACK&DECKER BEBLV300 | 412 zł |
Odkurzacz do liści 3000W BEBLV300-QS Black+Decker | 402 zł |
Odkurzacz do liści 3000W BEBLV300-QS Black+Decker | 485 zł |
Black & Decker BEBLV300 | 507 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →