Płyta grzewcza Beko HII 64200 FMT czarny (7757189216)
Beko HII 64200 FMT czarny |
|
Dość zaawansowana płyta elektryczna z energooszczędnymi nagrzewnicami indukcyjnymi i obsługą specjalnego trybu „pomostowego” (Bridge), który umożliwia połączenie dwóch sąsiednich stref grzewczych w jedną dużą do korzystania z odpowiednich naczyń kuchennych. Model ma standardowe wymiary gabarytowe, a także stylową, niezawodną i łatwą do czyszczenia powłokę obszaru roboczego wykonaną z ceramiki szklanej.
Urządzenie jest prezentowane na rynku w 2020 roku i plasowane jest przez producenta w średniej półce cenowej. Płyta Beko HII 64200 FMT wyposażona jest w cztery strefy grzewcze, natomiast dwie lewe można połączyć w jedną dużą strefę. Wygodny dotykowy panel sterujący ułatwia codzienną obsługę urządzenia, ale jednocześnie regulacja poziomu grzania nie jest suwakiem. Dodatkowo producent udostępnia wskaźniki ciepła resztkowego. Moc przyłączeniowa urządzenia wynosi 7,2 kW, ale przewidziano również możliwość ograniczenia mocy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko HII 64200 FMT czarny
Wszystkie ceny 7 →BEKO HII 64200 FMT ENCIMERA INDUKCJI Czarny Standardowy 01302910 | 1 464 zł |
BEKO Płyta BEKO HII64200FMT Czarny | 1 399 zł |
Płyta indukcyjna BEKO HII64200FMT 7757189216 - (22) 877 77 77 - RATY 0, In | 1 599 zł |
Beko Hii64200fmt Induction Hob 58 Cm 4 Burners Refurbished Przezroczysty R | 964 zł |
Beko Indukcyjna płyta kuchenna HII 64200 FMTX/elastyczna płyta kuchenna do | 1 936 zł |
Beko Hii64200fmt Induction Hob 58 Cm 4 Burners Przezroczysty | 1 218 zł |
Modyfikacje Beko HII 64200 FMT
Ceny na Beko HII 64200 FMT |
---|---|---|---|---|
Beko HII 64200 FMTW biały | od 1 478 zł | 12 oferty | ||
Beko HII 64200 FMT czarny | od 964 zł | 7 oferty | ||
Beko HII 64200 FMTZG grafit | od 1 549 zł | 3 oferty |