Варильна поверхня Beko HII 64200 FMT чорний (7757189216)
Beko HII 64200 FMT чорний |
|
Досить просунута електрична варильна поверхня з енергоефективними індукційними нагрівачами та підтримкою спеціального режиму «мост» (Bridge), який дозволяє об'єднувати дві сусідні зони нагріву в один великий для використання відповідного посуду. Модель має стандартні габаритні розміри, а також стильне, надійне та просте у плані очищення покриття робочої зони зі склокераміки.
Пристрій представлений на ринку в 2020 році та позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Варильна поверхня Beko HII 64200 FMT оснащена чотирма зонами нагріву, при цьому дві ліві можна об'єднати в одну велику зону. Зручна сенсорна панель управління полегшує повсякденну експлуатацію пристрою, але при цьому регулювання рівня нагріву не слайдерне. Додатково виробником передбачено індикатори залишкового тепла. Потужність підключення пристрою становить 7,2 кВт, але при цьому передбачена можливість обмеження потужності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko HII 64200 FMT чорний
Усі ціни 7 →BEKO HII 64200 FMT ENCIMERA INDUKCJI Czarny Standardowy 01302910 | 1 466 zł |
BEKO Płyta BEKO HII64200FMT Czarny | 1 399 zł |
Płyta indukcyjna BEKO HII64200FMT 7757189216 - (22) 877 77 77 - RATY 0, In | 1 599 zł |
Beko Hii64200fmt Induction Hob 58 Cm 4 Burners Przezroczysty | 1 217 zł |
Beko Indukcyjna płyta kuchenna HII 64200 FMTX/elastyczna płyta kuchenna do | 1 894 zł |
Beko Hii64200fmt Induction Hob 58 Cm 4 Burners Refurbished Przezroczysty R | 964 zł |
Модификації Beko HII 64200 FMT
Ціни на Beko HII 64200 FMT |
---|---|---|---|---|
Beko HII 64200 FMTW білий | від 1 470 zł | 14 пропозицій | ||
Beko HII 64200 FMTZG графіт | від 1 549 zł | 4 пропозиції | ||
Beko HII 64200 FMT чорний | від 964 zł | 7 пропозицій |