Płyta grzewcza Beko HDCC 32200 czarny
Zdjęcia 3 |
Beko HDCC 32200 |
|
Kompaktowa wbudowana dwupalnikowa płyta grzejna z grzałkami Hi-Light, elegancką ramką ze stali nierdzewnej, wskaźnikiem zasilania i niezawodnym sterowaniem elektromechanicznym. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2010 roku, przeznaczony do użytku domowego. Płyta Beko HDCC 32200 ma skromne wymiary (29x51 cm), dzięki czemu nadaje się do montażu w niewielkich kuchniach z kompaktowymi blatami lub w otwartych kuchniach mieszkań typu studio.
Rozwija moc cieplną do 2,9 kW, może być podłączony do domowego zasilania jednofazowego i zaspokaja typowe potrzeby małej rodziny składającej się z 1-3 osób. Elementy grzejne Hi-Light mają małą bezwładność cieplną i zapewniają dobre odprowadzanie ciepła, gwarantując przyzwoitą dynamikę grzania porównywalną z osiąganą na palnikach gazowych. Trwała i odporna na zarysowania ceramika szklana ma doskonały wygląd i wrażenia, które idealnie wtapiają się w nowoczesny wystrój kuchni. Maksymalna moc palników to 1,2 i 1,7 kW przy średnicy 14 i 18 cm, co wystarcza zarówno do szybkiego zagotowania wody, jak i intensywnego smażenia. Pokrętła regulatorów umożliwiają wybór dowolnego z 6 poziomów mocy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko HDCC 32200 czarny
Wszystkie ceny 17 →Beko HDCC 32200 X elektryczna płyta kuchenna/ceramika szklana/szerokość 22 | 616 zł |
Płyta ceramiczna BEKO HDCC 32200 X | 545 zł |
Płyta ceramiczna Beko HDCC 32200 X 7724020201 | 629 zł |
Płyta ceramiczna BEKO HDCC 32200 X | 545 zł |
Płyta ceramiczna Beko HDCC 32200 X (2 pola grzejne; kolor inox) | 626 zł |