Płyta grzewcza Beko HDMC 32400 TX czarny
Beko HDMC 32400 TX czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko HDMC 32400 TX czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta ceramiczna 2-palnikowa -Beko HDMC32400TX - Płyta ceramiczna - Wymiar | 770 zł |
BEKO Płyta BEKO HDMC 32400 TX Czarny | 659 zł |
Płyta ceramiczna Beko HDMC 32400 TX 7724088302 | 749 zł |
Płyta ceramiczna BEKO HDMC 32400 TX | 659 zł |
Płyta ceramiczna BEKO HDMC 32400 TX | 659 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →