Płyta grzewcza Beko HILL 75235 S czarny
Beko HILL 75235 S czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko HILL 75235 S czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO Płyta gazowa BEKO HILL75235S Czarne szkło | 1 399 zł |
Płyta gazowa Beko HILL 75235 S 7718086717 | 1 399 zł |
Płyta gazowa Beko HILL 75235S 5 paliników | 1 249 zł |
Płyta gazowa BEKO HILL75235S | Bezpłatny transport | 1 399 zł |
Płyta gazowa Beko HILL 75235S 5 paliników | 1 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →