Płyta grzewcza Beko HILG 64225 S czarny
Beko HILG 64225 S czarny |
|
Atrakcyjna z zewnątrz, łatwa w obsłudze i jednocześnie stosunkowo niedroga płyta gazowa z czterema palnikami. Model można sklasyfikować jako warunkową kategorię klasycznych płyt gazowych o przystępnym poziomie, nastawionych na jak najszersze grono potencjalnych nabywców. Beko HILG 64225 S ma więc obudowę o tradycyjnych wymiarach (59x52 cm), ale jednocześnie może pochwalić się obszarem roboczym ze szkła hartowanego.
Taka powłoka wyróżnia się nie tylko ekskluzywnym wyglądem, ale także doskonale opiera się uszkodzeniom mechanicznym oraz doskonale znosi działanie wysokich temperatur. Ponadto model wyposażono w dwusekcyjne ruszty wykonane z żaroodpornego żeliwa, które zapewniają stabilne ustawienie nad ogniem naczyń o dowolnym kształcie i rozmiarze. Użytkownik ma do dyspozycji cztery palniki gazowe o różnych średnicach i pojemnościach. Wygodna funkcja automatycznego zapłonu jest wbudowana w pokrętła, eliminując potrzebę trzymania zapałek w pobliżu płyty. Między innymi zwróćmy uwagę na system sterowania gazem, który zwiększa bezpieczeństwo modelu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko HILG 64225 S czarny
Wszystkie ceny 7 →BEKO Płyta gazowa BEKO HILG64225S Czarne szkło | 849 zł |
Komfort Płyta gazowa Beko hilg64225s | 899 zł |
Płyta gazowa Beko HILG64225S 83868945 | 849 zł |
Płyta grzewcza Beko HILG64225S | 825 zł |
Płyta gazowa BEKO HILG 64225 S | 899 zł |
Płyta gazowa HILG64225S Beko | 899 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyta gazowa Beko HILG 64225 S KUPUJTANIEJ|zapytajoWYC | 849 zł |