Ładowarka BASEUS Suction Cup Wireless Charger
Wideo 2Zdjęcia 17 |
BASEUS Suction Cup Wireless Charger |
|
Rzep do mocowania z tyłu smartfona
Nieusuwalny kabel zasilający
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Suction Cup Wireless Charger
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Car Holder Phone Strong Suction Cup - Suitable for Dashboard - Wind | 40 zł |
Baseus Easy Control Clamp z przyssawką (czarny) GS-A-BSUS-0093 | 73 zł |
Uchwyt na telefon BASEUS Easy Control Pro Czarny | 73 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS Compact 17W Biały | 35 zł |
Baseus Ładowarka sieciowa Baseus Compact Quick Charger, 3x USB, 17W (biała | 57 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →