Ładowarka BASEUS GaN3 Pro 65W
Wideo 11Zdjęcia 11 |
BASEUS GaN3 Pro 65W |
|
Kompaktowa, wydajna i zaawansowana technologicznie uniwersalna ładowarka ścienna z trzema złączami wyjściowymi (USB A + 2xUSB C), obsługą popularnych technologii przyspieszonego ładowania oraz możliwością jednoczesnej obsługi do trzech gadżetów. Podczas korzystania z pojedynczego portu USB C jest w stanie dostarczyć moc do 65 watów. Odnosi się do nowej generacji modeli adapterów do ładowania, które wykorzystują tranzystory GaN z azotku galu zamiast krzemowej elektroniki mocy.
Klucze zasilające GaN są wydajniejsze i mniej się nagrzewają, a bazująca na nich ładowarka BASEUS GaN3 Pro 65W AC zużywa mniej prądu i ładuje gadżety szybciej niż konwencjonalne zasilacze. Zaprojektowany dla szerokiego grona użytkowników, którzy często borykają się z problemem jednoczesnego ładowania dwóch lub więcej gadżetów obsługujących Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Pump Express, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei FCP/SCP.
Poradzą sobie z ładowaniem gadżetów Apple - smartfonów iPhone, tabletów iPad i ultrabooków MacBook Air M1/M2. Inteligentne przełączanie trybów automatycznie określa optymalny poziom napięcia i natężenie prądu, aby naładować każde podłączone urządzenie tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe. Obudowa ładowarki wykonana jest z ognioodpornego poliwęglanu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i przegrzanie. Dostarczany z miernikiem USB Z kablem o prądzie znamionowym do 3 A.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS GaN3 Pro 65W
Wszystkie ceny 12 →Baseus GaN3 Pro, 2xUSB-C + USB, 65W (czarna) GS-ZAS-BSUS-0038 | 150 zł |
Ładowarka Baseus GaN3 1x USB-A 2x USB-C 1.5 A (BSU3239WHT) | 152 zł |
Listwa Zasilająca Zasilacz Ac 230V 4000W Szybka Ładowarka 4xUSB Usb-c 65W | 190 zł |
Baseus GAN3 Pro 2C+U Ładowarka sieciowa zasilacz 3x USB-A USB-C PD QC4.0 6 | 140 zł |
Baseus GaN3 Pro CCGP050101 65W szybka ładowarka sieciowa z 2 gniazdami USB | 150 zł |