Ładowarka BASEUS Golden Contactor Pro Triple 65W
Zdjęcia 12 |
BASEUS Golden Contactor Pro Triple 65W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Golden Contactor Pro Triple 65W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Ładowarka samochodowa Golden Contactor Pro CCU 65 W ciemnoszary CGJ | 75 zł |
Baseus Golden Contactor Pro, 2x USB-C, 1x USB, 65W (szara) GS-ZAS-BSUS-010 | 63 zł |
Baseus Ładowarka Samochodowa USB/2xUSB-C Szybka | 72 zł |
Baseus Golden Contactor Pro ładowarka samochodowa USB-A + 2x USB-C 65W cie | 64 zł |
Ładowarka samochodowa Baseus 2xUSB-C, Usb-a 65W | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →