Ładowarka BASEUS Square Metal 30W Dual Quick Car Charger
Zdjęcia 13 |
BASEUS Square Metal 30W Dual Quick Car Charger |
|
Niedroga uniwersalna ładowarka samochodowa o dużej mocy z obsługą popularnych technologii szybkiego ładowania, dwa porty USB A do jednoczesnej obsługi dwóch gadżetów i kompaktowe wymiary. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt ze średniej kategorii cenowej w 2019 roku, skierowany do użytkowników, którzy regularnie borykają się z problemem równoległego ładowania dwóch gadżetów w samochodzie.
Obsługuje technologie Quick Charge 2.0/3.0/4.0/4.0, Samsung AFC, Huawei FCP i Mediatek Pump Express. Obsługiwany sprzęt podłączony jest do jednego lub dwóch portów, a moc jednego połączenia może sięgać 22,5 W, a przy połączeniu równoległym łączna moc dla dwóch portów wynosi 30 W. Inteligentny system sterowania automatycznie ustawia prawidłowe napięcie ładowania dla każdego urządzenia.
Gadżety otrzymują tyle energii, ile potrzebują do odzyskania w możliwie najkrótszym czasie bez ryzyka uszkodzenia baterii. Ładowarka może pracować przy napięciach wejściowych od 12 do 24 V, tj. Nadaje się zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Dla bezpiecznej pracy zapewniona jest ochrona przed przeciążeniem prądowym, przeładowaniem, przegrzaniem, przepięciem i zwarciem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Square Metal 30W Dual Quick Car Charger
Wszystkie ceny 24 →BASEUS SZYBKA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 2xUSB QC 30 CCALL-DS01 | 50 zł |
Ładowarka samochodowa Baseus Square 2xUSB QC3.0 5A 30W (czarna) GS-ZAS-BSU | 42 zł |
Ładowarka samochodowa BASEUS Square Czarny | 40 zł |
Baseus Ładowarka samochodowa Baseus Square 2xUSB QC3.0 5A 30W (czarna) | 50 zł |
Baseus Square Metal A+A | Ładowarka samochodowa 2x USB QC 3.0 Huawei SCP 5 | 50 zł |