Ładowarka BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W
Zdjęcia 11 |
BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Digital Display Dual USB 4.8A Car Charger 24W
Wszystkie ceny 50 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus Ładowarka samochodowa Digital Display Dual USB 48A 24W Srebrny CCBX | 28 zł |
Baseus VCBXA | 49 zł |
Ładowarka samochodowa Baseus z wyświetlaczem 24W + kabel USB 3w1 1,2m | 45 zł |
Ładowarka samochodowa Baseus z wyświetlaczem, 2x USB, 4,8A, 24W (srebrna) | 30 zł |
Ładowarka samochodowa BASEUS CCBX-0G | 29 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →