Ładowarka BASEUS Charging Quick Charger 3A Max (CCALL-BX02)
Zdjęcia 11 |
BASEUS Charging Quick Charger 3A Max |
|
Niedroga, wszechstronna jednoportowa ładowarka ścienna o dużej mocy z technologią Quick Charge 2.0/3.0. Producent jest pozycjonowany jako produkt podstawowej kategorii cenowej roku 2020. Model ten skierowany jest do użytkowników, którzy nie potrzebują funkcji jednoczesnego ładowania wielu gadżetów. Serwisowany sprzęt podłączony jest do pojedynczego portu wyjściowego USB A, który może dostarczyć do 24W mocy.
Dzięki tym cechom 50% baterii smartfona ze średniej półki / flagowego jest ładowane w zaledwie 30 minut. Ładowarka sieciowa BASEUS Charging Quick Charger 3A Max wyposażona jest w inteligentny system sterowania, który automatycznie ustawia optymalne napięcie w zależności od rodzaju podłączonego gadżetu. Twoje urządzenie otrzyma dokładnie tyle energii, ile potrzebuje do naładowania w możliwie najkrótszym czasie i bez ryzyka uszkodzenia baterii. Ten zasilacz jest przeznaczony do pracy w szerokim zakresie napięć wejściowych (od 100 do 240 V) i jest wyposażony w uniwersalną wtyczkę Euro. Bezawaryjną pracę w każdych warunkach zapewnia kompleks systemów ochronnych, w tym zabezpieczenie przed przetężeniem, przeładowaniem, przegrzaniem, przepięciem i zwarciami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Charging Quick Charger 3A Max
Wszystkie ceny 16 →BASEUS Szybka Ładowarka Sieciowa QC 30 USB 3A 24W CCALL-BX02 | 46 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS CCALL-BX02, 3 A, 1xUSB 3.0 | 31 zł |
Ładowarka sieciowa Baseus Charging Quick Charger, USB, QC 3.0, 24W (biała) | 33 zł |
Ładowarka sieciowa BASEUS USB QuickCharge 24W Biały | 33 zł |
Baseus Quick Charger | Szybka ładowarka zasilacz USB-A Quick Charge 3.0 CC | 31 zł |