Audio-Technica ATH-M20x
Wideo 21Zdjęcia 7 |
Audio-Technica ATH-M20x |
|
Jeden z najtańszych modeli z serii zamkniętych nausznych słuchawek monitorowych znanego japońskiego producenta profesjonalnego sprzętu audio. Są dobrą opcją do pracy w amatorskim studiu, są w stanie zapewnić znaczną pomoc w nagrywaniu i miksowaniu wysokiej jakości materiałów audio. Mogą zainteresować także zwykłych użytkowników, których interesuje neutralny, żywy dźwięk, pozbawiony dodatkowej barwy barwowej.
Produkt wzornictwem zbliżony jest do droższych modeli z tej linii, wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wysokiej jakości sztucznej skóry winylowej, która dotykowo bardzo przypomina naturalną. Duże nauszniki z miękkimi poduszeczkami zapewniają dobrą pasywną izolację dźwięków i komfort podczas długotrwałego użytkowania. Słuchawki Audio-Technica ATH-M20x są wyposażone w opatentowane 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które są w stanie odtworzyć cały słyszalny przez człowieka zakres dźwięku od 15 do 20000 Hz. Doskonale odtwarzają muzykę wykorzystującą żywe instrumenty i czysty wokal, demonstrując umiarkowany bas. Mają dobrą czułość, stosunkowo wysoką impedancję 47 Om i są wymagające na stopniu wzmacniacza wyjściowego źródła sygnału. Wyposażony w elastyczny, wytrzymały i długi 3 metrowy nierozłączny kabel z 3-pinowym złączem Jack 6,35 mm oraz przejściówką mini-Jack 3,5 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Kup Audio-Technica ATH-M20x
Wszystkie ceny 15 →Audio-Technica ATH-M20X - Black | 295 zł |
Audio-Technica ATH-M20x Czarny | 229 zł |
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-M20X Czarny | 239 zł |
Audio Technica ATH-M20X (w magazynie!) Przetestuj DEMO. Umów się z wybrany | 239 zł |
Profesjonalne słuchawki w cenie zwykłej
Kiedy znana profesjonalna marka, taka jak Audio-Technica, decyduje się na wprowadzenie niedrogich, profesjonalnych słuchawek, zawsze jest to interesujące. Z reguły kupujący czekają albo na niewypłacalny produkt, w którym kompromis panuje na kompromisie, albo odwrotnie, na coś bardzo interesującego, co pod każdym względem powinno kosztować dwa razy więcej. ATH-M20x należy do drugiej opcji, oferując wysokiej jakości, „dorosły” dźwięk na poziomie praktycznie studyjnym za okazyjną cenę 65 USD.
Wygodne dopasowanie na głowie
W rzeczywistości jest to nieco uproszczona modyfikacja popularnego modelu M20, więc poziom wykonania jest tu odpowiedni - solidne plastikowe, wygodne nauszniki ze skóry ekologicznej, duże zagłówki i design w stylu starszych modeli studyjnych firmy. Wkładki douszne są dobrze dopasowane, dzięki czemu nie będziesz odczuwać dyskomfortu ani ucisku w okolicy głowy. W końcu są przeznaczone do użytku w studio przez cały dzień, więc komfort jest równie ważny jak dźwięk. Tylko jeśli zamierzasz je kupić do codziennego użytku, pamiętaj, że mają one rezystancję 47 omów, więc Twój smartfon lub odtwarzacz musi być mocny. Cóż, kabel ma trzy metry długości, co powoduje pewne niedogodności podczas noszenia na zewnątrz.
Pełnokrwisty dźwięk i doskonała izolacja szumów
Ale to wszystko procentuje trzykrotnie wyższą jakością dźwięku, co naprawdę potrafi zaskoczyć, zwłaszcza na tle prostych, codziennych słuchawek. Słuchacz odnajdzie równy balans częstotliwości, wysoką szczegółowość wszystkich częstotliwości i doskonałą separację instrumentów. Jak na słuchawki monitorowe przystało, ATH-M20x ma neutralny, ale nie męczący charakter. Bas ma rozpoznawalny charakter, dobrą dynamikę i artykulację, wysokie tony grają czysto i przewiewnie, środek jest bogaty w detale i nie rozmywa się nawet w gwałtownych aranżacjach z dużą liczbą instrumentów. Przede wszystkim podoba mi się to, że wszystko tutaj jest z umiarem, nie ma zniekształceń ani upiększeń, więc każda kompozycja brzmi dokładnie tak, jak zamierzali autorzy. Cóż, izolacja szumów tutaj jest po prostu doskonała, jedne z najlepszych słuchawek w kategorii poniżej 100 USD.