Audio-Technica ATH-AVC200 (AT061200AVC)
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Audio-Technica ATH-AVC200 |
|
Wysokiej jakości i niedrogie słuchawki nauszne typu zamkniętego z dwukierunkowym połączeniem przewodowym od znanego japońskiego producenta domowego i profesjonalnego sprzętu audio. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą kupić prosty i niedrogi, ale solidny model do użytku domowego. Idealny do słuchania muzyki i oglądania filmów / programów telewizyjnych.
Model ten charakteryzuje się czystym i zbalansowanym dźwiękiem o stosunkowo płaskiej charakterystyce częstotliwościowej, przypominającej modele monitorowe. Słuchawki Audio-Technica ATH-AVC200 mają solidną i praktyczną konstrukcję wykonaną ze stali (element zasilający pałąk), wysokiej jakości gęstego tworzywa sztucznego oraz delikatnej ekoskóry. Zapewnione jest indywidualne dopasowanie do anatomicznych cech głowy użytkownika.
Umiarkowany nacisk i miękkie poduszki nauszne zapewniają dobrą pasywną izolację hałasu. Przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm wyposażone są w magnesy neodymowe oraz cewki drgające CCAW na bazie drutu aluminiowego pokrytego miedzią. Zapewniają pełną charakterystykę częstotliwościową od 20 do 22 000 Hz, a impedancja 40 omów umożliwia stosowanie tych słuchawek z szeroką gamą wzmacniaczy. Dla wygody podłączenia dołączony jest trzymetrowy elastyczny przewód z 3-pinową wtyczką mini-Jack 3,5 mm oraz przejściówką na 3-pinowy Jack 6,3 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Kup Audio-Technica ATH-AVC200
Wszystkie ceny 10 →Audio-Technica Home Studio Closed-Back Over-Ear ATH-AVC200 Słuchawki Wokół | 150 zł |
Audio-Technica ATH-AVC200 | 144 zł |
Audio-Technica ATH-AVC200 Nauszne Czarny | 150 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-AVC200 Czarny Black ATH-AVC200 | 176 zł |
Słuchawki AUDIO-TECHNICA ATH-AVC200 | 220 zł |