Audio-Technica ATH-S220BT
Wideo 13Zdjęcia 15 |
Audio-Technica ATH-S220BT |
|
Bezprzewodowe nauszne pełnowymiarowe słuchawki bluetooth typu zamkniętego japońskiej marki Audio-Technica, które wyróżniają się długim czasem pracy na baterii (ok: do 60 godzin) oraz możliwością jednoczesnego połączenia z wieloma urządzeniami (Multipoint). W przeciwieństwie do innych popularnych słuchawek studyjnych firmy, ten niedrogi model jest modelem bardziej casualowym i skierowany jest do użytkowników, którzy szukają wygodnych słuchawek na co dzień z dobrym dźwiękiem i połączeniem combo.
Słuchawki wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty i zrównoważony dźwięk z mocnym basem. Ważą zaledwie 180 gramów, pałąk jest obity miękkim materiałem piankowym, a nauszniki pokryte są ekoskórą, co powinno pozytywnie wpłynąć na komfort podczas długotrwałego noszenia. Dzięki pakietowi „Bluetooth 5.0 + kabel audio” Audio-Technica ATH-S220BT może być używany zarówno jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do użytku na zewnątrz, jak i jako zwykłe słuchawki domowe, które podłącza się do odbiornika lub karty dźwiękowej komputera za pomocą standardowego gniazda minijack.
Przy połączeniu bezprzewodowym producent obiecuje imponujące 60 godzin pracy na baterii. Jest też szybkie ładowanie: 10 minut ładowania wystarcza na 3,5 godziny ciągłego słuchania. Dodatkowe funkcje słuchawek obejmują obsługę Multipoint i Google Fast Pair, a także wbudowaną funkcję „komunikatu głosowego”, która może dostarczać informacji o poziomie naładowania baterii, stanie połączenia i nie tylko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Kup Audio-Technica ATH-S220BT
Audio Technica ATH-S220BTWH Bluetooth Wireless On-Ear Headphones White ATH | 269 zł |
Audio-Technica ATH-S220BT | 248 zł |
Audio-Technica ATH-S220BT Czarny | 229 zł |
Audio Technica ATH-S220BTBK Bluetooth Wireless On-Ear HeadphonesBlack ATHS | 269 zł |