Audio-Technica ATH-AVC500
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Audio-Technica ATH-AVC500 |
|
Wysokiej jakości, stosunkowo niedrogie, przewodowe słuchawki nauszne z zamkniętym tyłem. Charakteryzują się czystym i zrównoważonym dźwiękiem o stosunkowo płaskiej charakterystyce częstotliwościowej, przypominającej profesjonalne modele monitorów. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej półki cenowej skierowany do użytkowników, którzy chcą kupić proste i niedrogie, ale wysokiej jakości urządzenie do domowego słuchania systemów audio i wideo.
Słuchawki Audio-Technica ATH-AVC500 mają trwałą i praktyczną konstrukcję wykonaną ze stali (elementy podtrzymujące pałąk), wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz przyjemnej w dotyku ekoskóry. Zapewniają umiarkowany nacisk z dobrą pasywną izolacją akustyczną, nie powodują dyskomfortu podczas długotrwałego użytkowania. Ponadwymiarowe przetworniki dynamiczne (53 mm) z magnesami neodymowymi i cewkami drgającymi CCAW (na bazie miedzianego drutu aluminiowego) zapewniają rozszerzony zakres częstotliwości od 10 do 25 000 Hz, a impedancja 40 omów umożliwia stosowanie tego modelu z szeroką gamą wzmacniaczy. Do wygodnego podłączenia dołączono jednostronny trzymetrowy elastyczny przewód z pozłacaną 3-pinową wtyczką mini-jack 3,5 mm oraz przejściówką na 3-pinowy Jack 6,3 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Kup Audio-Technica ATH-AVC500
Wszystkie ceny 7 →Audio-Technica ATH-AVC500 Słuchawki Czarny 1 Zestaw | 319 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 | 348 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 Nauszne Czarny | 379 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-AVC500 Black ATH-AVC500 | 368 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 Nauszne Czarny | 379 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 | 319 zł |
Słuchawki Audio-technica ATH-AVC500 (AU ATH-AVC500) Czarna | 393 zł |