Audio-Technica ATH-AVC500
Відео 2Фото 7 |
Audio-Technica ATH-AVC500 |
|
Високоякісні і порівняно доступні накладні навушники закритого типу з дротовим підключенням. Відрізняються чистим і збалансованим звучанням з порівняно рівною амплітудно-частотною характеристикою, що нагадує професійні моніторні моделі. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, що бажають придбати просте і недороге, але якісне пристрій для домашнього прослуховування аудіо - і відеосистем.
Навушники Audio-Technica ATH-AVC500 мають міцну і практичну конструкцію, виготовлену зі сталі (несучі елементи наголів'я), якісного пластику і тактильно приємною екошкіра. Забезпечують помірний притиск з хорошою пасивною шумоізоляцією, не викликають дискомфортних відчуттів при тривалому використанні. Динамічні випромінювачі збільшеного діаметра (53 мм) з неодимовими магнітами і звуковими котушками CCAW (на основі обмідненої алюмінієвого дроту) забезпечують відтворення розширеного частотного діапазону від 10 до 25000 Гц, а імпедансний опір 40 Ом дає можливість використовувати цю модель з різними підсилювачами. Для зручного підключення є односторонній триметровий еластичний кабель з позолоченим роз'ємом 3-pin mini-Jack 3.5 mm і адаптер для 3-pin Jack 6.3 mm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Купити Audio-Technica ATH-AVC500
Усі ціни 7 →Audio-Technica ATH-AVC500 Słuchawki Czarny 1 Zestaw | 319 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 | 348 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 Nauszne Czarny | 379 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-AVC500 Black ATH-AVC500 | 368 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 Nauszne Czarny | 379 zł |
Audio-Technica ATH-AVC500 | 319 zł |
Słuchawki Audio-technica ATH-AVC500 (AU ATH-AVC500) Czarna | 393 zł |