Audio-Technica ATH-G1
Відео 20Фото 9 |
Audio-Technica ATH-G1 2020 рікзнімний кабель |
|
Повнорозмірна накладна геймерська гарнітура класу преміум від відомого японського виробника якісної персональної акустики. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, яким потрібні навушники здатні не тільки точно озвучувати ігровий процес, але і гарантувати бездоганну якість відтворення музичних треків будь-яких жанрів. Ігрова гарнітура Audio-Technica ATH-G1 обладнана спеціально налаштованими великими 45-міліметровими драйверами високої потужності 1,3 Вт, які забезпечують живий звук студійної якості в будь-якому ігровому середовищі.
Гарнітура також оснащена знімним мікрофоном на гнучкій дужці. Він дозволяє спілкуватися з іншими гравцями або аудиторією стріму, а його вузьконаправлена діаграма гарантує чіткість захоплення голосу. Комплектний двометровий кабель з позолоченим штекером 4-pin mini-Jack 3.5 mm має простий регулятор гучності і вимикач звуку мікрофона для зручного управління однією рукою. Міцна і легка конструкція гарнітури з дихаючою накладкою і м'якими амбушюрами забезпечать комфортні відчуття при тривалому використанні. Сумісна з ПК, ноутбуками, а також консолями Sony PlayStation 4/5 і Xbox One.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Купити Audio-Technica ATH-G1
Audio-Technica ATH-G1 | 499 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-G1 Black Blue ATH-G1 | 642 zł |
Audio-Technica ATH-G1 Nauszne Szary | 789 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Audio-Technica ATH-G1 Czarne - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 789 zł |